.

    Informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych

Wewnętrzne procedury bezpieczeństwa w okresie pandemii COVID-19

 21 września 2020 r.                Nauka zasad ruchu drogowego
Bezpieczeństwo uczniów jest jednym z głównych zadań naszej szkoły, dlatego od najmłodszych lat uczymy prawidłowych zachowań na drodze. W minionym tygodniu uczniowie klasy I uczestniczyli w cyklu zajęć zatytułowanych „ Pierwszaki na drodze”

więcej >>>

 15 września 2020 r.                Międzynarodowy Dzień Kropki
15 września uczniowie naszej szkoły po raz pierwszy wzięli udział w Międzynarodowym Dniu Kropki, czyli globalnym święcie kreatywności, odwagi i zabawy. A wszystko zaczęło się od książki Petera H. Reynoldsa pt. "The Dot".

więcej >>>

 08 września 2020 r.                Dzień Dobrej Wiadomości
Dzisiejszy dzień w szkole przebiegał pod hasłem dobrej wiadomości. Można było napisać coś miłego na tablicy, zabrać karteczkę motywatorkę. Były też niespodzianki w klasach: dobra wiadomość dla ciebie to..... i tu uczniowie losowali karteczki. Mamy nadzieję, że dobry nastój i "dobrą wiadomość" dzieci zabrały do swoich domów.

więcej >>>

 04 września 2020 r.                    Narodowe Czytanie

Bardzo zależy mi na tym, aby tegoroczne Narodowe Czytanie było realizowane w jak najbezpieczniejszej formie i z zachowaniem wszelkich środków ostrożności. Zachęcam Państwa do zorganizowania lektury Balladyny według Państwa własnej inwencji i pomysłowości, również z wykorzystaniem tradycyjnych, a zwłaszcza nowoczesnych narzędzi komunikacji.

Słowa te skierował do narodu Prezydent RP Andrzej Duda, zachęcając tym samym, aby wziąć udział kolejny raz w akcji Narodowe Czytanie.

więcej >>>

 02 września 2020 r.                Oferta ubezpieczenia dla dzieci
W roku szkolnym 2020/2021 propozycję ubezpieczenia dla dzieci przedstawiła AVIVA. Niezbędne informacje znajdują się poniższych dokumentach.

informacje o ubezpieczeniu 1 >>>

informacje o ubezpieczeniu 2 >>>

zakres ubezpieczeniu >>>

warunki ubezpieczenia >>>

deklaracja >>>

 01 września 2020 r.                     Pasowanie na ucznia

„Ślubuję być dobrym Polakiem, dbać o dobre imię swojej klasy i szkoły. Będę uczyć się w szkole kochać Ojczyznę, jak dla niej pracować kiedy urosnę. Będę starał się być dobrym kolegą, swym zachowaniem i nauką sprawiać radość rodzicom i nauczycielom" - tymi słowami dzieci z pierwszej klasy uroczyście zadeklarowały swoją przynależność do społeczności uczniowskiej Szkoły Podstawowej im. H. Sienkiewicza w Strzelcach.

więcej >>>

 27 sierpnia 2020 r.                           Wywiadówki
 27 sierpnia 2020 r.                Rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021
 

dowozy A                    dowozy B

W autobusie szkolnym uczeń ma obowiązek zakrywania ust i nosa.

 
Na terenie szkoły uczniowie kl.IV-VIII zobowiązani są stosować środki ochrony osobistej zasłaniające nos i usta na korytarzu szkolnym i w toaletach, gdzie trudno zachować dystans społeczny.
 
 29 lipca 2020 r.                   Odbiór zaświadczeń o wynikach egzaminów

Uwaga!
Dnia 31.07.2020  uczniowie klasy ósmej mogą odbierać zaświadczenia o wynikach egzaminu ósmoklasisty w godz.9.30-11.00 w sekretariacie szkoły. Prosimy by na teren szkoły wchodzić w maseczkach.

 26 czerwca 2020 r.            Zakończenie roku szkolnego 2019/2020
26 czerwca 2020 r. zakończyliśmy rok szkolny 2019/2020. Dbając o bezpieczeństwo całej społeczności szkolnej w czasie epidemicznym oraz respektując rekomendacje GIS  w tym roku szkolnym nie odbyły się tradycyjne grupowe spotkania wychowawców z dziećmi.

więcej >>>

 

.