.

Dzień Kobiet w szkole

 

powrót 
 

Jak co roku o tej porze obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Kobiet. Tradycyjnie też odbył się występ artystyczny, przygotowany przez szkolny kabaret pod kierunkiem p. Jolanty Żukowskiej i p. Doroty Szymańskiej. Program rozpoczęto piękną piosenką oraz tańcem "Jej Portret".  Właśnie słowa tej piosenki "Naprawdę jaka jesteś nie wie nikt..." skłoniły naszych panów do próby namalowania portretu kobiety. A miały im w tym pomóc scenki kabaretowe "Czarny piątek", "Egipt", "Teściowa", "Kwiaty", "Wszystko dla Pań" oraz wymowny taniec "Burza" Antonio Vivaldiego.                

 
 
 
 
 

Według naszych panów kobieta jest z jednej strony jak burza: wpada w oko, rani serce i pustoszy kieszenie mężczyznom, a z drugiej jest jak piękny kwiat, o który należy dbać i bez którego nie da się żyć. Nie zabrakło też niespodzianki od chłopców dla wszystkich Pań i koleżanek, którzy wykonali piękny taniec  do piosenki "Czym byłby świat gdyby Was nie było".

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Wielkie brawa należą sie naszym małym aktorom, którzy tak wspaniale wcielili się w swoje role i rozbawili naszych widzów. Na koniec panowie z Samorządu Uczniowskiego pod kierunkiem p. Renaty Superczyńskiej złożyli życzenia i wręczyli wszystkim Paniom kwiatki.

                                                            J. Żukowska

.