.

Biegi Przełajowe w Siennie

powrót 

28 września 2018 r. nasza szkoła brała udział w biegach przełajowych, które odbyły się w Siennie. Uczniowie klas I-IV musieli pokonać dystans 500 metrów natomiast uczniowie klas V-VIII musieli pokonać dystans 1000 metrów.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Naszą szkołę reprezentowało 20 osób z klas I-VIII : Emanuel Ocieczek z kl.I , Amelia Hajduk z kl.II, Julia Karbowniczek z kl.II, Jakub Szudera z kl.II, Oliwier Gembiak z kl.II,  Amelia Górzna z kl. III, Kacper Felski z kl. III , Kamil Frąszczak z kl.IV , Jakub Wawrzyniak z kl.IV, Hubert Kołutkiewicz z kl.IV, Marcelina Grabowska z kl.V, Karolina Wrzeszcz z kl.V , Michał Marciniak kl.V , Amelia Czekalska z kl.VIb, Miłosz Nowak z kl. VIa, Patryk Roszak z kl.VIa, Jakub Olszewski z kl.VIa , Laura Przybyła z kl.VII, Maja Ocieczek kl.VIIIa, Dominik Tupaj kl.VIIIa.

 
 
 
Najlepszy wynik osiągnął Miłosz Nowak z kl.VIa, który zajął II miejsce pokonując dystans 1000 m. Pozostali uczniowie z naszej szkoły zajęły również zaszczytne miejsca i zdobyli cenne punkty dla szkoły. Wszystkim uczestnikom biegu gratulujemy udziału w zawodach i ukończenia biegu.

K.Wincenciak

.