.

Dzień Kobiet w szkole

powrót 
 

Z okazji Dnia Kobiet w szkole odbyła się uroczysta akademia przygotowana przez kółko teatralne pod kierunkiem p. Jolanty Żukowskiej. W uroczystości uczestniczyli uczniowie, nauczyciele, pracownicy obsługi, rodzice oraz zaproszeni goście.

 
 

Na początku wystąpił p. Jan Margowski, który z całą salą wykonał piosenkę "Najwięcej witaminy mają polskie dziewczyny".  Następnym punktem akademii był występ kabaretowy, który rozpoczął się piosenką "Odrobinę szczęścia w miłości" w pięknym  wykonaniu Amelii Górzyńskiej.  Przez cały program, na który złożyły się skecze "Only you", "Sposób na kobiety", "Prezenty na 8 marca", "Zakupy", "Niespodzianka dla dziewczyny", "Teściowa", "Kasting", "Wesele " zastanawiano się, o czym tak naprawdę marzą dziewczyny.  

 
 
 
 
 
 
Na pewno każda marzy o tym jedynym, dla którego liczy się tylko ona. O takim, który będzie romantyczny i w dodatku będzie  obsypywał ją prezentami. No i najważniejsze aby stanąć z nim na ślubnym kobiercu, a potem mieć super teściową.
 
 
 
 
 
Brawurowo wykonane scenki wywołały wśród oglądających salwy śmiechu. A gromkie brawa publiczności  nagrodziły naszych  występujących, którymi byli: Karolina Wrzeszcz, Lena Michałowska,  Nikola Pufalska, Pola Ocieczek, Urszula Hoffmann, Patryk Sytek, Dominik Wota,  Dominik Tupaj, Gracjan Wojtaszek, Wiktoria Górska, Amelia Grabowska, Amelia Górzyńska, Hubert Cieślik, Oskar Wawrzyniak, Konrad Marciniak, Patryk Ignaczak, Krystian Nowak.
 
 

Z niełatwym program poradziliście sobie znakomicie. Jestem z Was dumna!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Za pomoc w przygotowaniu akademii dziękuję bardzo p. Dorocie Pływaczyk za przygotowanie pięknej dekoracji, p. Dorocie Szymańskiej za pomoc podczas prób oraz rodzicom za poświęcony czas po południu i pomoc przy kompletowaniu scenografii do występu.

 
 
   Z naszym programem wystąpiliśmy również po południu dla Pań z Sołectwa wsi Zacharzyn, a 15 marca jedziemy z występem do DPS w Chodzieży.
 
 
 
 
 
 
 

J.Żukowska

.