.

BohaterON w Twojej Szkole

powrót 

Otrzymaliśmy podziękowanie od organizatorów projektu BohaterON w Twojej Szkole.

 

Oto fragmenty wiadomości:

 

Szanowni Państwo,

w imieniu organizatorów jeszcze raz serdecznie dziękujemy za udział w projekcie BohaterON w Twojej Szkole – części III edycji ogólnopolskiej kampanii BohaterON – włącz historię!,  

To w dużej mierze dzięki pracy Państwa i Państwa uczniów do Powstańców Warszawskich trafiła rekordowa liczba dowodów uznania  –  290 544 kartek, listów i laurek ze wzruszającymi życzeniami. Wierzymy, że przełożą się one na setki pięknych relacji międzypokoleniowych.

Większość kartek i listów została już dostarczona Powstańcom i przyniosła im wiele pozytywnych emocji. Uczestnicy walk o stolicę piszą i dzwonią do nas, prosząc, żebyśmy przekazali Państwu, że pocztówki naprawdę do nich docierają, wywołując radość i wzruszenie. Ze względów zdrowotnych nie każdy Bohater jest w stanie odpisać na otrzymaną korespondencję, dlatego będziemy dzielić się z Państwem słowami/listami od Powstańców w naszych mediach społecznościowych (BohaterON na Facebooku i Instagramie) – zachęcamy do śledzenia wpisów.

 
 

Przypomnijmy, że w październiku wszyscy uczniowie naszej szkoły włączyli się w działania III edycji ogólnopolskiej kampanii BohaterON – włącz historię!

 
Wysłaliśmy ponad 150 kartek ze słowami wdzięczności i życzeniami dla warszawskich Bohaterów jednego z najtragiczniejszych momentów w historii polskiej stolicy.

M.Dominiak

.