.

"WIELKA PRZYGODA!!! WIELKA WYGRANA!!!

powrót

Szkolna Kasa Oszczędności w kwietniu brała udział w konkursie "Wielka przygoda Netki i Filona" zorganizowanym przez Spółdzielczą Grupę Bankową Poznań.  Zadaniem uczestników było stworzenie rysunku przedstawiającego wszystkich bohaterów komiksu, który znajduje się na stronie SKO oraz zabranie ich na wielką przygodę.

 

 

Do konkursu wysłaliśmy 10 prac, autorami których byli: Małgorzata Szulak i Anita Zagozda, Weronika Lenartowicz, Alicja Silska, Sandra Koczorowska, Martyna Nowak, Mikołaj Cieślik, Wiktoria Nowak i Maciej Olszewski, Wiktoria Sobecka, Krzysztof Stefaniak, Marek Dymek. Do konkursu zostało zakwalifikowanych ogólnie 55 prac niemalże z całej Polski. Wyłonienie zwycięzców zależało od internautów, którzy głosowali na wybrane prace.

 
 
 

Dzięki zaangażowaniu uczniów, nauczycieli, rodziców oraz przyjaciół szkoły udało nam się zdobyć III miejsce  – zebrać 4511 głosów. Autorami zwycięskiego rysunku zostały Małgorzata Szulak i Anita Zagozda z kl.IV.

 
 
 

6 czerwca naszą szkołę odwiedzili specjalni goście z Banku Spółdzielczego w Chodzieży: Prezes p.Dariusz Bugajski i Dyrektor p.Hanna Gałązka, którzy wraz z gratulacjami przywieźli dla nas wspaniałe nagrody za zajęcie III miejsca w konkursie. Otrzymaliśmy zestaw interaktywny MyBoard Infinity WiFi dla szkoły, Tablet Android dla opiekuna SKO oraz 20 markowych turystycznych toreb dla twórców projektów.

 

 
 

W tym szczególnym dniu razem z nami z tak wspaniałej wygranej cieszyli się też zaproszeni goście: Pani Wójt Kamila Szejner, Przewodnicząca Rady Gminy Maria Jahnz, członkowie Rady Gminy  Ewa Śliwińska i Olga Pisarek, Przewodnicząca Rady Szkoły Ewa Czekalska. A my uświetniliśmy naszą wygraną programem artystycznym, na który złożyły się: adaptacja wiersza Juliana Tuwima "Rzepka" oraz występ kabaretowo- muzyczny na temat oszczędzania.  Za pomoc w przygotowaniu uroczystości serdecznie dziękuję Paniom Dorocie Pływaczyk i Dorocie Szymańskiej.

 
 
 
 

J.Żukowska

.